Державний Ком_тет Статистики України - Головне управл_ння статистики у Черкаськ_й област_

Головна Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Інформація для медіа Замовлення статистичної інформації
Замовлення статистичної інформації

  Статистична інформація виробляється відповідно до плану державних статистичних спостережень і розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Черкаській області (http://www.ck.ukrstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних – «За даними Головного управління статистики у Черкаській області».

  Головне управління статистики здійснює підготовку та випуск статистичних публікацій поза планом ДСС, ознайомитись з якими можна у розділі «Публікації».

  Надання неопублікованої статистичної інформації, що не передбачена планом державних статистичних спостережень, здійснюється на платній основі на підставі статті 39 Закону України «Про офіційну статистику». від 16 серпня 2022 року № 2524-IX. та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі» від 8 листопада 2000 року № 1659 із змінами.
Інформаційно-аналітичні послуги:
 • Тематичні збірники та бюлетені, економічні доповіді з різних галузей статистики.
 • Проведення перевірки правильності посилань у публікаціях, документах, монографіях, дисертаціях, доповідях, а також їх редагування у частині, що стосується статистичної діяльності.
 • Надання відомостей з ЄДРПОУ.
 • Проведення короткострокових семінарів і нарад з питань обліку та статистики.
 • Підготовка статистичних оглядів та довідок за тематичними запитами:
 •  – про індекси споживчих цін (індекс інфляції)
   – про середні споживчі ціни на товари (послуги) по Черкаській області
   – про розмір середньомісячної заробітної плати
   – інші.
 • Проведення статистичних спостережень, не передбачених планом державних статистичних спостережень.
 •   У разі надання статистичної інформації на платній основі запитувач відшкодовує витрати, пов’язані з виконанням послуг з підготовки статистичної інформації. Вартість послуг залежить від кількості людино-годин, затрачених на підготовку статистичних даних.

    Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-запит (поштою або на електронну адресу). У запиті треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, регіонами, організаційно-правовими формами господарювання тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати: назву, адресу, код ЄДРПОУ, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи – для юридичних осіб-замовників інформації та прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника – для фізичних осіб.

  запит для юридичних осіб

  запит для фізичних осіб

    Для проведення розрахунків Головним управлінням статистики готується відповідний пакет документів (договір, рахунок, акт виконаних робіт). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Інформація надається після оплати замовником вартості наданих послуг.

    Організаційні заходи щодо надання статистичної інформації здійснює відділ поширення інформації, комунікацій з користувачами та громадськістю (кабінет 702). Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: (0472) 33-89-59, (099)1735354.


  Контакти:
  Адреса: 18002, м.Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 39
  Електронна пошта:

  Реквізити для оплати:
  Одержувач: Головне управління статистики у Черкаській області
  Код ЄДРПОУ: 02357999
  МФО 820172
  Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ
  Розрахунковий рахунок: UA 568201720313201001201003737
  Плата за надання статистичної інформації, інших послуг основної діяльності
  Код доходу: 25010100


  При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
   © 2024. Головне управління статистики.
  Дата останньої модифікації: 15 червня