Державний Ком_тет Статистики України - Головне управл_ння статистики у Черкаськ_й област_

Головна Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Інформація для ЗМІ Замовлення статистичної інформації
Всеукраїнський перепис населення


Підсумки перепису населення в Черкаській області


Загальна кількість наявного населення Черкаської області станом на 5 грудня 2001 р., за уточненими даними Всеукраїнського перепису населення, становила 1 млн. 403 тис. осіб. З числа постійного населення кількість громадян України в області становила 1387,6 тис. осіб, громадян інших країн – 3,8 тис. осіб, в тому числі громадян країн СНД – 3,7 тис. осіб. Осіб без громадянства в області налічувалося 2,4 тис. осіб, а тих, хто не вказав громадянство, - 4,5 тис. осіб.

Кількість міського населення за результатами Всеукраїнського перепису населення становила 754 тис. осіб або 53,7%, сільського – 649 тис. осіб або 46,3% до загальної кількості населення області. За результатами Всеукраїнського перепису населення кількість чоловіків становила 639 тис. осіб або 45,5%, жінок – 764 тис. осіб або 54,5%.

За роки, що минули після перепису населення 1989 року, кількість міст обласного підпорядкування збільшилась на 2 (Ватутіне, Золотоноша) і на дату Всеукраїнського перепису населення становила 6, міст районного підпорядкування – 10, селищ міського типу – 15 Особливістю національного складу населення області є його багатонаціональність. За даними Всеукраїнського перепису населення на території області проживали представники понад 130 національностей і народностей.

Результати перепису населення засвідчили тенденцію до підвищення рівня освіти населення. За даними Всеукраїнського перепису населення кількість чоловіків і жінок, які перебували у шлюбі, становила 714,5 тис. осіб.


Додаткова інформація (Державна служба статистики України)


При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
 © 2019. Головне управління статистики.
Дата останньої модифікації: 19 серпня