Державний Ком_тет Статистики України - Головне управл_ння статистики у Черкаськ_й област_

Головна Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Інформація для ЗМІ Замовлення статистичної інформації
До уваги респондентів!
Змінився порядок подання статистичної та фінансової звітності
респондентів районів та міст обласного значення!
  У зв'язку з реалізацією плану дій Уряду щодо реформування органів державного управління та на виконання наказу Держстату щодо оптимізації структури територіальних органів державної статистики з 1 січня 2020 року припиняють свою діяльність відділи статистики у районах.
  У зв'язку з цим, респонденти в районах та містах обласного значення мають подавати державну статистичну та фінансову звітність до Головного управління статистики, на власний вибір, у наступних форматах:
  - в електронному вигляді з використанням:
  а) безкоштовного програмного забезпечення "КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА";
  б) комерційного програмного забезпечення: M.E.Doc, FREDO Звіт, ЗвітОператор, Арт-Звіт Pro, iFin, Соната, Приват24 для бізнесу, REPORT (детальніше - у рубриці "Респондентам - сервіс Електронна звітність");
  - поштою - на адресу Головного управління статистики: 18001, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, буд 39.
  Перелік форм, за якими необхідно звітувати до органів державної статистики, можна отримати у сервісі "Пошук за кодом ЄДРПОУ".
  Бланки форм статистичної звітності та інструкцій/роз'яснень по їх заповненню представлені у розділі "Респондентам - Проєкт альбому форм державних статистичних спостережень".
  Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності зазначено в рубриці "Респондентам - Проєкт календаря подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності".
  Контактні телефони з питань подання звітності: (0472) 33 89 70, (093) 354 64 81, (093) 354 63 69.
  Для отримання відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) необхідно надіслати відповідну заяву та документ про оплату у зручний для Вас спосіб (поштою, електронною поштою - ).
  Дякуємо за розуміння та співпрацю.


При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
 © 2020. Головне управління статистики.
Дата останньої модифікації: 23 жовтня